|

avasta ka teised Lisella e-poed!

+372 565 9096 | klienditugi@wibo.ee

Ostukorv

  • Ostukorvis ei ole tooteid.
WIBO brändist

Tere tulemast meie maailma. Ilu-, värvi- ja innovatsioonimaailma. Me ammutame inspiratsiooni ümbritsevast keskkonnast ja kõigest erakordsest, originaalsest ja mittestandardsest.

WIBO – naiselik, aktiivne, dünaamiline, teadlik oma vajadustest. Selline on WIBO kaubamärk, selline on WIBO naine. Elab dünaamiliselt ja on tuttav uusimate trendidega. Olles läbinud küpsemisperioodi ja astunud maailma, mis on täis inspiratsiooni, värve ja võimalusi on WIBO selles maailmas kindlalt kohal. Alati originaalne, rõõmsameelne ja erksalt särav. Olles varustatud moe ja tehnoloogilise uudsusega ütleb ta UNIKAALSUSLE alati JAH! Ta testib, proovib, õpib ja teeb koostööd.

Uuenduslikele tehnoloogiatele tuginedes arendab WIBO iga päev värviküllast kosmeetikat, mida armastavad miljonid naised üle maailma. Kõrge esteetika- ja ilumeelega defineerib WIBO uue ajastu ilutoodete turgu. Kasutades inspiratsiooni ammutamiseks ümbritsevat maailma.

Siin WIBO e-poes saad Sa osa uudsest ja funktsionaalsest kosmeetikamaailmast, mida iseloomustab värvide mitmekesisus ja mis paneb sind ütlema lihtsalt WOW!

Koge esmaklassilist kvaliteeti hea hinnaga.

Kõik WIBO tooted on #CRUELTYFREE ja meie #VEGANFRIENDLY tooted leiad kategooriast VEGAN.

WIBO ajaloost

Wibo on üle 30-aastase kogemusega dekoratiivkosmeetikabränd, mis asutati 1989. aastal Poolas.

Poola naine Jadwiga Bożena Adamczak , kes ei olnud sugugi õnnelik tollase kosmeetikavaliku üle Poola turul, otsustas koos abikaasa Viktoriga väljakutse vastu võtta ja pikaajalise unistuse täide viia: võimaldada luksuslik ja elegantne kosmeetika igale naisele.

Esimesena tõi Wibo Poola turule küünelaki kolmes värvitoonis, mis oli üle kolmekümne aasta tagasi isegi suurepärane valik.

Proua Adamczak on ülimalt ettevõtlik naine, kes organiseeris firma tegevust algusest lõpuni, veendudes, et kõik tooted vastaksid kõrgeimatele standarditele. Tema abikaasa Viktor hoidis pilku peal finantspoolel, kus ta tegutseb tänaseni. Aastate jooksul on Wibo sortiment laienenud puudrite, ripsmetuššide ja huulepulkade, ning lugematute muude toodeni. Wibo on tänasel päeval täieõiguslik kosmeetikabränd, mida usaldavad mitmed ilugurud, MUA-d, staarid ja loomulikult kõik iluhuvilised, kes hindavad väärt kosmeetikat!

Wibo eesmärk on alati olnud pakkuda dekoratiivkosmeetikat parima kvaliteediga. Oleme efektiivselt võidelnud levinud arusaama vastu, et hea peab tingimata olema kallis. Wibo pakub tooteid mõistliku hinnaga, kvaliteedis allahindlust tegemata. Iga toode on detailideni läbimõeldud ja järgib innovatiivset joont.

Wibo Estonia lugu

WIBO innovatiivse kosmeetikabrändi tõi Eestisse üks ettevõtlik ja hakkaja Eesti naine, kellele Wibo põnevad tooted 2019. aasta kevadsuvel Varssavi lennujaamas korduvalt silma jäid. Alati oli lennule kiire – mitu kuud ei jõudnud osta, et proovida. Kui Elo siis lõpuks esimesed Wibo tooted kätte sai, enda peal katsetas, jumestuskunstnikest sõbrannadelegi testimiseks jagas, oli tagasiside üks: Wibo on nii hea, et selle peab Eesti inimesteni toimetama.

Juba 2019. aasta detsembris avasime wibo.ee e-poe ning terve detsembrikuu sai Wibo tooteid uudistada ja proovida ka Viru Keskuses Tallinna kesklinnas.

Tänaseks on Wibo leidnud koha paljude Eesti kosmeetikahuviliste iluarsenalis, kelle hulgas mitmed armastatud staarmeikarid ja sisuloojad aka influencerid. Oleme vaimustunud ja tänulikud, kui hästi meid vastu on võetud.

Wibo tooteid saab tellida meie e-poest.

Valitud Wibo tooted on müügil ka Mylook.ee ilukaubamajas ning Mylook esinduskaupluses Roosikrantsi 11, Tallinn.

“Every person has the potential within themself to be beautiful. We only help to bring it out.”

Meie missiooniks on tuua eesti naisteni kvaliteetne kosmeetika ning looduslikud ja orgaanilised nahahooldustooted, mis aitaksid püsida noore ning ilusana.

Aitäh, et oled meiega!

Sinu Lisella ❣️

Lisella Trade OÜ omab WIBO toodete ainumüügiõigust Baltimaades ja Soomes.

Lisella poolt pakutava valiku leiad clochee.eelavandais.ee ja wibo.ee

Jälgi meid sotsiaalmeedias
You don't have permission to register