Klienditeenindus: +372 565 9096 | klienditugi@wibo.ee

Ostukorv

  • Ostukorvis ei ole tooteid.

Ajalugu

Mis on Wibo?

WIBO bränd asutati aastal 1989 Poolas, ajal mil iga noor inimene soovis ohjasid enda kätte haarata ja majanduses toimusid suured muutused. Poola kosmeetika sortiment ei olnud just kiita ning seetõttu otsustas proua Adamczak tegutseda. Kes veel võiks paremini mõista naiste nõudlikke vajadusi kui naine ise? Kasutades ära majaduses olevat tühimikku, lõi Jadwiga Bożena Adamczak üheskoos abikaasa Viktoriga kosmeetikafirma, mille nimeks sai “WIBO”.

Nende tegutsemist kireldab hästi järgmine tsitaat: “I have nothing, you have nothing, so together we have just enough to set up a factory”. Vaatamata sellele, et neil ei olnud peale unistuse midagi muud, ei raha, ega ka oskusi firmat juhtida, uskus proua Adamczak, et igal naisel, hoolimata tema sotsiaalsest staatusest, on õigus tunda end elegantsena. Ja sellest kõik algas… Esimese tootena toodi turule  küünelakk. Kolmes põhivärvitoonis, mis oli üsna hea valik 30 aastat tagasi.

Proua Adamczak on väga iseseisev naine, kes organiseeris firma tegevust algusest lõpuni, kinnitades, et kõik tooted vastavad kõrgematele standarditele. Tema abikaasa hoidis pilku peal finantspoolel, kus ta tegutseb tänaseni. Aastate jooksul sortiment on laienenud puudrite, ripsmevärvide ja huulepulkade näol ning täieneb veelgi.

Wibo eesmärk on alati olnud pakkuda dekoratiivkosmeetikat parima kvaliteediga. Wibo toodete levik laienes palju koostöös Rossmann kaubandusketiga. Oleme efektiivselt võidelnud levinud arusaama vastu, et hea peab tingimata olema ka kallis. Wibo pakub tooteid mõistliku hinnaga, järeleandmata kvaliteedist.

“Every woman has the potential within herself to be beautiful. We only help to bring it out.”
Thank you, dear, that you are with us!

Love & You and Me & Beauty

You don't have permission to register