|

avasta ka teised Lisella e-poed!

+372 565 9096 | klienditugi@wibo.ee

Ostukorv

  • Ostukorvis ei ole tooteid.
Wibo Estonia lugu

WIBO innovatiivse kosmeetikabrändi tõi Eestisse üks ettevõtlik ja hakkaja Eesti naine, kellele Wibo põnevad tooted 2019. aasta kevadsuvel Varssavi lennujaamas korduvalt silma jäid. Alati oli lennule kiire – mitu kuud ei jõudnud osta, et proovida. Kui Elo siis lõpuks esimesed Wibo tooted kätte sai, enda peal katsetas, jumestuskunstnikest sõbrannadelegi testimiseks jagas, oli tagasiside üks: Wibo on nii hea, et selle peab Eesti inimesteni toimetama.

Juba 2019. aasta detsembris avasime wibo.ee e-poe ning terve detsembrikuu sai Wibo tooteid uudistada ja proovida ka Viru Keskuses Tallinna kesklinnas.

Tänaseks on Wibo leidnud koha paljude Eesti kosmeetikahuviliste iluarsenalis, kelle hulgas mitmed armastatud staarmeikarid ja sisuloojad aka influencerid. Oleme vaimustunud ja tänulikud, kui hästi meid vastu on võetud.

Wibo tooteid saab tellida meie e-poest.

Valitud Wibo tooted on müügil ka Mylook.ee ilukaubamajas ning Mylook esinduskaupluses Roosikrantsi 11, Tallinn.

Lisella Trade OÜ omab Wibo toodetel ainumüügiõigust  Baltimaades ja Soomes.

Brändist

Wibo on üle 30-aastase kogemusega dekoratiivkosmeetikabränd, mis asutati 1989. aastal Poolas.

Poola naine Jadwiga Bożena Adamczak , kes ei olnud sugugi õnnelik tollase kosmeetikavaliku üle Poola turul, otsustas koos abikaasa Viktoriga väljakutse vastu võtta ja pikaajalise unistuse täide viia: võimaldada luksuslik ja elegantne kosmeetika igale naisele.

Esimesena tõi Wibo Poola turule küünelaki kolmes värvitoonis, mis oli üle kolmekümne aasta tagasi isegi suurepärane valik.

Proua Adamczak on ülimalt ettevõtlik naine, kes organiseeris firma tegevust algusest lõpuni, veendudes, et kõik tooted vastaksid kõrgeimatele standarditele. Tema abikaasa Viktor hoidis pilku peal finantspoolel, kus ta tegutseb tänaseni. Aastate jooksul on Wibo sortiment laienenud puudrite, ripsmetuššide ja huulepulkade, ning lugematute muude toodeni. Wibo on tänasel päeval täieõiguslik kosmeetikabränd, mida usaldavad mitmed ilugurud, MUA-d, staarid ja loomulikult kõik iluhuvilised, kes hindavad väärt kosmeetikat!

Wibo eesmärk on alati olnud pakkuda dekoratiivkosmeetikat parima kvaliteediga. Oleme efektiivselt võidelnud levinud arusaama vastu, et hea peab tingimata olema kallis. Wibo pakub tooteid mõistliku hinnaga, kvaliteedis allahindlust tegemata. Iga toode on detailideni läbimõeldud ja järgib innovatiivset joont.

“Every person has the potential within themself to be beautiful. We only help to bring it out.”

Aitäh, et oled meiega!

Jälgi meid sotsiaalmeedias
You don't have permission to register